Vysoké ocenění firmy MAISONNEUVE

Firma MAISONNEUVE se v květnu 2015 zařadila mezi dodavatele vysoce jakostních výrobků s puncem francouzské originality. Je nositelem označení EPV (Entreprise du Patrimoine Vivant)

Vysoká kvalita produktů francouzských tradičních firem vedla francouzské Ministerstvo hospodářství, průmyslu a zaměstnání  k vytvoření národní značkyEntreprise du Patrimoine Vivant (EPV). Toto označení lze volně přeložit jako „Společnost živoucího dědictví“. Značka je udělována firmám, které využívají jedinečných postupů výroby s použitím vysoce specializovaných řemesel.

Jsme hrdi, že MAISONNEUVE se stala jednou z nich.

Více o značce EPV na www.patrimoine-vivant.com.

NOVINKY

arr3Výstava SOLUTRANS 2019 v LyonuNavštivte stánek BENALU a Maisonneuve na výstavě Solutrans 2019. ... arr3MAISONNEUVE součástí skupiny BENALUFirma MAISONNEUVE se stala součástí skupiny BENALU. Činnnost Maisonneuve pokračuje bez omezení,... arr3Maisonneuve a Michelin V listopadu 2013 uzavřely firmy Maisonneuve a Maisonneuve dohodu o úzké spolupráci.... arr3OTEVŘENÍ NOVÉ VÝROBNÍ HALYV pátek 18. června 2010 byla otevřena nová výrobní hala v areálu firmy Maisonneuve v... arr3NAŠI PARTNEŘIWWW.ROLINA.CZ autobusy NOGE a INDCAR náhradní díly VDL Berkhof náhradní díly pro autobusy a...

KONTAKTY

ROLINA s.r.o.
Hněvkovská 18
148 00 Praha 4
tel: +420 602 654 134
rolina@rolina.cz
info@cisterny-maisonneuve.cz


MAISONNEUVE součástí skupiny BENALU

Firma MAISONNEUVE se stala součástí skupiny BENALU. Činnnost Maisonneuve pokračuje bez omezení, zůstává i všech 130 zaměstnanců

Tato akvizice tedy představuje strukturující operaci, která má potvrdit vedoucí postavení společnosti BENALU v Evropě ve výrobě vozidel pro přepravu sypkých hmot (pevných i kapalných).

Renaud Sueur, prezident BENALU, prohlašuje: „Jsme velmi rádi, že jsme ve velmi konkurenčním kontextu dokázali obnovit činnost skupiny MAISONNEUVE. Toto zotavení představuje pro společnost BENALU Group v segmentu tankerů fantastický rozvoj pro přepravu kapalin. Vždy je velkým potěšením, abychom byli schopni dosáhnout obnovy plně v souladu se strategií rozvoje skupiny, kterou vedeme. Dodávám, že toto zotavení se provádí s plnou podporou týmů skupiny MAISONNEUVE, kteří v rámci této fúze vidí cestu, jak se v Evropě stát klíčovým hráčem v kapalném objemu. “

Tato akvizice je dokonale v souladu se strategií skupiny BENALU spočívající v upevnění její vedoucí pozice v Evropě v segmentu těžkých vozidel (návěsy a nákladní automobily) pro hromadnou dopravu (pevná a kapalná). ).

Ambicí společnosti BENALU pro společnost MAISONNEUVE je rozvíjet své tržní podíly ve Francii a Evropě tím, že jí dává výhodu průmyslového know-how, své distribuční sítě a svých nákupních kapacit.

Maisonneuve Benalu

 

ODhjNjFmM