Vysoké ocenění firmy MAISONNEUVE

Firma MAISONNEUVE se v květnu 2015 zařadila mezi dodavatele vysoce jakostních výrobků s puncem francouzské originality. Je nositelem označení EPV (Entreprise du Patrimoine Vivant)

Vysoká kvalita produktů francouzských tradičních firem vedla francouzské Ministerstvo hospodářství, průmyslu a zaměstnání  k vytvoření národní značkyEntreprise du Patrimoine Vivant (EPV). Toto označení lze volně přeložit jako „Společnost živoucího dědictví“. Značka je udělována firmám, které využívají jedinečných postupů výroby s použitím vysoce specializovaných řemesel.

Jsme hrdi, že MAISONNEUVE se stala jednou z nich.

Více o značce EPV na www.patrimoine-vivant.com.

NOVINKY

arr3Výstava SOLUTRANS 2019 v LyonuNavštivte stánek BENALU a Maisonneuve na výstavě Solutrans 2019. ... arr3MAISONNEUVE součástí skupiny BENALUFirma MAISONNEUVE se stala součástí skupiny BENALU. Činnnost Maisonneuve pokračuje bez omezení,... arr3Maisonneuve a Michelin V listopadu 2013 uzavřely firmy Maisonneuve a Maisonneuve dohodu o úzké spolupráci.... arr3OTEVŘENÍ NOVÉ VÝROBNÍ HALYV pátek 18. června 2010 byla otevřena nová výrobní hala v areálu firmy Maisonneuve v... arr3NAŠI PARTNEŘIWWW.ROLINA.CZ autobusy NOGE a INDCAR náhradní díly VDL Berkhof náhradní díly pro autobusy a...

KONTAKTY

ROLINA s.r.o.
Hněvkovská 18
148 00 Praha 4
tel: +420 602 654 134
rolina@rolina.cz
info@cisterny-maisonneuve.cz

Produkty » Plastinorm - izolace

PLASTINORM

PLASTINORM 

IZOLACE 

 

V roce 1990 byla založena firma Plastinorm na provádění  specializovaných montáží kvalitních izolací cisteren vyrobených v mateřském závodě v Cérences.

Vnější plášť cisterny na tepelné izolaci cisterny může být z nerezové oceli, lakovaného hliníku nebo polyesteru. Dna jsou obvykle vyrobena z polyesteru a nerezové oceli. Při výrobě je zajištěna absolutní těsnost cisterny, izolace je vysoce účinná, odolná a trvanlivá.

Plastinorm je autorizovanou firmou pro provádění oprav a výměn izolací cisteren. Je schopen provádět opravy cisteren všech známých značek a rovněž zajišťuje prodej izolačních materiálů i v malém množství.

PLASTINORM IZOLACE    PLASTINORM IZOLACE

 Pro bližší informace nás kontaktujte.

NzBhNTg3YW