Vysoké ocenění firmy MAISONNEUVE

Firma MAISONNEUVE se v květnu 2015 zařadila mezi dodavatele vysoce jakostních výrobků s puncem francouzské originality. Je nositelem označení EPV (Entreprise du Patrimoine Vivant)

Vysoká kvalita produktů francouzských tradičních firem vedla francouzské Ministerstvo hospodářství, průmyslu a zaměstnání  k vytvoření národní značkyEntreprise du Patrimoine Vivant (EPV). Toto označení lze volně přeložit jako „Společnost živoucího dědictví“. Značka je udělována firmám, které využívají jedinečných postupů výroby s použitím vysoce specializovaných řemesel.

Jsme hrdi, že MAISONNEUVE se stala jednou z nich.

Více o značce EPV na www.patrimoine-vivant.com.

NOVINKY

arr3Výstava SOLUTRANS 2019 v LyonuNavštivte stánek BENALU a Maisonneuve na výstavě Solutrans 2019. ... arr3MAISONNEUVE součástí skupiny BENALUFirma MAISONNEUVE se stala součástí skupiny BENALU. Činnnost Maisonneuve pokračuje bez omezení,... arr3Maisonneuve a Michelin V listopadu 2013 uzavřely firmy Maisonneuve a Maisonneuve dohodu o úzké spolupráci.... arr3OTEVŘENÍ NOVÉ VÝROBNÍ HALYV pátek 18. června 2010 byla otevřena nová výrobní hala v areálu firmy Maisonneuve v... arr3NAŠI PARTNEŘIWWW.ROLINA.CZ autobusy NOGE a INDCAR náhradní díly VDL Berkhof náhradní díly pro autobusy a...

KONTAKTY

ROLINA s.r.o.
Hněvkovská 18
148 00 Praha 4
tel: +420 602 654 134
rolina@rolina.cz
info@cisterny-maisonneuve.cz

CISTERNY A CISTERNOVÉ NÁVĚSY

Pozornost firmy Maisonneuve se v posledních letech zaměřila zejména na zvýšení užitné hodnoty a zvýšení komfortu obsluhy. Tlak na zvýšení užitné hodnoty vede i ke snižování vlastní hmotnosti cisteren. Dnes už je tedy běžné provedení s vyšším podílem hliníku – samozřejmostí jsou hliníkové disky kol, hliníkové podpěrné nohy s výkyvnými paticemi, hliníkové vzduchojemy, odlehčené hliníkové nápravy aj. Běžným se stal i hliníkový plášť cisterny kryjící izolaci. Úsporu hmotnosti přinesl i nerezový rám návěsu.

Každá cisterna je originál a snahou firmy je navrhnout a vyrobit cisternu tak, aby co nejlépe vyhovovala potřebám zákazníků a jejich mnohdy velmi specifickým požadavkům. Důležitá pro optimální volbu provedení cisterny a jejího příslušenství je co nejdetailnější znalost podmínek nakládky, vykládky, délka přepravy, nakládací teplota přepravovaného produktu a požadavky na dodržení teploty nákladu.
Pro zvýšení komfortu obsluhy firma Maisonneuve montuje pneumatické ovládání podlahových ventilů, ale i nové provedení nástupního žebříku usnadňujícího výstup na cisternu, hliníkové lávky okolo vstupů zajišťujícími snadný a bezpečný pohyb obsluhy.

Více informací o jednotlivých typech cisteren a cisternových návěsů naleznete v podkategoriích:

 

 

Řadit podle 
Výrobce 


ZjkwZDY