Vysoké ocenění firmy MAISONNEUVE

Firma MAISONNEUVE se v květnu 2015 zařadila mezi dodavatele vysoce jakostních výrobků s puncem francouzské originality. Je nositelem označení EPV (Entreprise du Patrimoine Vivant)

Vysoká kvalita produktů francouzských tradičních firem vedla francouzské Ministerstvo hospodářství, průmyslu a zaměstnání  k vytvoření národní značkyEntreprise du Patrimoine Vivant (EPV). Toto označení lze volně přeložit jako „Společnost živoucího dědictví“. Značka je udělována firmám, které využívají jedinečných postupů výroby s použitím vysoce specializovaných řemesel.

Jsme hrdi, že MAISONNEUVE se stala jednou z nich.

Více o značce EPV na www.patrimoine-vivant.com.

NOVINKY

arr3Výstava SOLUTRANS 2019 v LyonuNavštivte stánek BENALU a Maisonneuve na výstavě Solutrans 2019. ... arr3MAISONNEUVE součástí skupiny BENALUFirma MAISONNEUVE se stala součástí skupiny BENALU. Činnnost Maisonneuve pokračuje bez omezení,... arr3Maisonneuve a Michelin V listopadu 2013 uzavřely firmy Maisonneuve a Maisonneuve dohodu o úzké spolupráci.... arr3OTEVŘENÍ NOVÉ VÝROBNÍ HALYV pátek 18. června 2010 byla otevřena nová výrobní hala v areálu firmy Maisonneuve v... arr3NAŠI PARTNEŘIWWW.ROLINA.CZ autobusy NOGE a INDCAR náhradní díly VDL Berkhof náhradní díly pro autobusy a...

KONTAKTY

ROLINA s.r.o.
Hněvkovská 18
148 00 Praha 4
tel: +420 602 654 134
rolina@rolina.cz
info@cisterny-maisonneuve.cz

CISTERNY A CISTERNOVÉ NÁVĚSY / pro přepravu potravin

  Těsným spojením s výrobci potravinářských produktů v celé Francii získala firma při vývoji zkušenosti, které dnes uplatňuje ve výrobě cisteren. Díky tomu se vypracovala mezi přední evropské výrobce a její podíl na celkové produkci cisternových vozidel v Evropě neustále stoupá.

  Ve výrobním programu představují cisterny pro přepravu potravinových produktů jednu z nejdůležitějších oblastí. Jedná se zejména o cisterny a cisternové návěsy pro přepravu minerálních vod, ovocných šťáv, potravinových olejů, piva, vína, tekutého cukru, žloutků (přeprava pod řízenou teplotou), ale i potravinářského lihu (provedení ADR).

  Kvalitní cisternový návěs na přepravu potravin je zpravidla vybaven bakteriologickými filtry pro zamezení možnosti kontaminace při tlakovém vypouštění, vyhříváním a to jak horkou párou, tak i horkou vodou s nezávislým topením a případnou možností přihřívání dopravované látky připojením do chladícího okruhu tahače.

Maisonneuve DUO

Cisternové návěsy potravinové - pro přepravu glokozy, ovocných šťáv, olejů, piva, čokolády, mléka a dalších potravinářských produktů, varianty tlakovatelné nebo nebo netlakovatelné, s vyhříváním nebo bez vyhřívání, počet komor a další výbava dle přání zákazníka.

 

Maisonneuve potravinová cisterna    Maisonneuve potravinová cisterna 1

Maisonneuve potravinová výřez

 


MmExZTRj