Vysoké ocenění firmy MAISONNEUVE

Firma MAISONNEUVE se v květnu 2015 zařadila mezi dodavatele vysoce jakostních výrobků s puncem francouzské originality. Je nositelem označení EPV (Entreprise du Patrimoine Vivant)

Vysoká kvalita produktů francouzských tradičních firem vedla francouzské Ministerstvo hospodářství, průmyslu a zaměstnání  k vytvoření národní značkyEntreprise du Patrimoine Vivant (EPV). Toto označení lze volně přeložit jako „Společnost živoucího dědictví“. Značka je udělována firmám, které využívají jedinečných postupů výroby s použitím vysoce specializovaných řemesel.

Jsme hrdi, že MAISONNEUVE se stala jednou z nich.

Více o značce EPV na www.patrimoine-vivant.com.

NOVINKY

arr3Výstava SOLUTRANS 2019 v LyonuNavštivte stánek BENALU a Maisonneuve na výstavě Solutrans 2019. ... arr3MAISONNEUVE součástí skupiny BENALUFirma MAISONNEUVE se stala součástí skupiny BENALU. Činnnost Maisonneuve pokračuje bez omezení,... arr3Maisonneuve a Michelin V listopadu 2013 uzavřely firmy Maisonneuve a Maisonneuve dohodu o úzké spolupráci.... arr3OTEVŘENÍ NOVÉ VÝROBNÍ HALYV pátek 18. června 2010 byla otevřena nová výrobní hala v areálu firmy Maisonneuve v... arr3NAŠI PARTNEŘIWWW.ROLINA.CZ autobusy NOGE a INDCAR náhradní díly VDL Berkhof náhradní díly pro autobusy a...

KONTAKTY

ROLINA s.r.o.
Hněvkovská 18
148 00 Praha 4
tel: +420 602 654 134
rolina@rolina.cz
info@cisterny-maisonneuve.cz

CISTERNY A CISTERNOVÉ NÁVĚSY / pro přepravu chemikálií vč.ADR

Výrobní program zahrnuje cisternová vozidla pro přepravu chemických látek v nerezových cisternách a to jak jednokomorových, tak vícekomorových, výrobu cisteren s vnitřním potahem (Ebonit, Derakan atd.) pro přepravu látek, které se chovají agresivně k nerezu – např. kyselina chlorovodíková a ostatní látky obsahující chlor.

Špičkovým výrobkem firmy Maisonneuve jsou cisternové návěsy pro přepravu látek o vysokých teplotách nad 200°C – např. tekutá smola. Tato látka klade vysoké nároky na tepelnou izolaci cisterny, neboť při poklesu teploty od určité hranice začíná krystalizovat a nelze ji vypustit. Přesto jsou dnes dopravci cisternami  Maisonneuve schopni dopravit tuto látku až na vzdálenost 1500 km.

Výroba cisteren pro přepravu chemikálií poskytuje řešení pro přepravu prakticky všech druhů chemicky nebezpečných látek, jejichž doprava podléhá režimu mezinárodní dohody o přepravě nebezpečného zboží ADR.

 

Rozmístění komor je variabilní dle potřeb zákazníka

  • objem cisterny se stanovuje dle přepravovaného produktu
  • provedení 1komorové i vícekomorové
  • použitý materiál má vysokou odolnost, možnost vnitřního potažení komor

 

Maisonneuve chemická Maisonneuve chemická potažená Maisonneuve chemická

 


ZGQ4ZG