Vysoké ocenění firmy MAISONNEUVE

Firma MAISONNEUVE se v květnu 2015 zařadila mezi dodavatele vysoce jakostních výrobků s puncem francouzské originality. Je nositelem označení EPV (Entreprise du Patrimoine Vivant)

Vysoká kvalita produktů francouzských tradičních firem vedla francouzské Ministerstvo hospodářství, průmyslu a zaměstnání  k vytvoření národní značkyEntreprise du Patrimoine Vivant (EPV). Toto označení lze volně přeložit jako „Společnost živoucího dědictví“. Značka je udělována firmám, které využívají jedinečných postupů výroby s použitím vysoce specializovaných řemesel.

Jsme hrdi, že MAISONNEUVE se stala jednou z nich.

Více o značce EPV na www.patrimoine-vivant.com.

NOVINKY

arr3Výstava SOLUTRANS 2019 v LyonuNavštivte stánek BENALU a Maisonneuve na výstavě Solutrans 2019. ... arr3MAISONNEUVE součástí skupiny BENALUFirma MAISONNEUVE se stala součástí skupiny BENALU. Činnnost Maisonneuve pokračuje bez omezení,... arr3Maisonneuve a Michelin V listopadu 2013 uzavřely firmy Maisonneuve a Maisonneuve dohodu o úzké spolupráci.... arr3OTEVŘENÍ NOVÉ VÝROBNÍ HALYV pátek 18. června 2010 byla otevřena nová výrobní hala v areálu firmy Maisonneuve v... arr3NAŠI PARTNEŘIWWW.ROLINA.CZ autobusy NOGE a INDCAR náhradní díly VDL Berkhof náhradní díly pro autobusy a...

KONTAKTY

ROLINA s.r.o.
Hněvkovská 18
148 00 Praha 4
tel: +420 602 654 134
rolina@rolina.cz
info@cisterny-maisonneuve.cz

CISTERNY A CISTERNOVÉ NÁVĚSY / pro přepravu melasy

Maisonneuve vyrábí cisterny pro přepravu melasy, hustých nebo dokonce viskózních tekutin.

Naše týmy jsou schopny v souladu s platnými předpisy PTAC navrhnout a vyrobit nádrže o objemu až 27 000 litrů pro přepravu melasy.

Jsme si vědomi obtíží, které mohou vyplynout z hustoty tohoto typu produktu, a využíváme čerpadla speciálně určená pro tento druh zboží. Můžeme vytvořit nádrž s podtlakem nebo kumulovat tlak s čerpadlem pro dosažení optimálního průtoku.

Pokud jde o členění, průlezy nebo izolace, přizpůsobíme nádrž vašim požadavkům, abychom vám poskytli jedinečné vozidlo dokonale vhodné pro vaše podnikání.


MWE2M