Vysoké ocenění firmy MAISONNEUVE

Firma MAISONNEUVE se v květnu 2015 zařadila mezi dodavatele vysoce jakostních výrobků s puncem francouzské originality. Je nositelem označení EPV (Entreprise du Patrimoine Vivant)

Vysoká kvalita produktů francouzských tradičních firem vedla francouzské Ministerstvo hospodářství, průmyslu a zaměstnání  k vytvoření národní značkyEntreprise du Patrimoine Vivant (EPV). Toto označení lze volně přeložit jako „Společnost živoucího dědictví“. Značka je udělována firmám, které využívají jedinečných postupů výroby s použitím vysoce specializovaných řemesel.

Jsme hrdi, že MAISONNEUVE se stala jednou z nich.

Více o značce EPV na www.patrimoine-vivant.com.

NOVINKY

arr3Výstava SOLUTRANS 2019 v LyonuNavštivte stánek BENALU a Maisonneuve na výstavě Solutrans 2019. ... arr3MAISONNEUVE součástí skupiny BENALUFirma MAISONNEUVE se stala součástí skupiny BENALU. Činnnost Maisonneuve pokračuje bez omezení,... arr3Maisonneuve a Michelin V listopadu 2013 uzavřely firmy Maisonneuve a Maisonneuve dohodu o úzké spolupráci.... arr3OTEVŘENÍ NOVÉ VÝROBNÍ HALYV pátek 18. června 2010 byla otevřena nová výrobní hala v areálu firmy Maisonneuve v... arr3NAŠI PARTNEŘIWWW.ROLINA.CZ autobusy NOGE a INDCAR náhradní díly VDL Berkhof náhradní díly pro autobusy a...

KONTAKTY

ROLINA s.r.o.
Hněvkovská 18
148 00 Praha 4
tel: +420 602 654 134
rolina@rolina.cz
info@cisterny-maisonneuve.cz

CISTERNY A CISTERNOVÉ NÁVĚSY / pro přepravu asfaltu, smoly

Špičkovým výrobkem firmy Maisonneuve jsou cisternové návěsy pro přepravu látek o vysokých teplotách nad 200°C – např. tekutá smola. Tato látka klade vysoké nároky na tepelnou izolaci cisterny, neboť při poklesu teploty od určité hranice začíná krystalizovat a nelze ji vypustit. Přesto jsou dnes dopravci cisternami  Maisonneuve schopni dopravit tuto látku i na vzdálenost větší než 1500 km.

Nová koncepce Maisonneuve:

   • odolnost vůči otřesům a nárazu
   • snížení hmotnostni návěsu a tím zvýšení užitné hmotnosti
   • snadná údržba a vymývání
   • odolnost vůči vodě
asfalt - maisonneuve

Cisternový návěs pro přepravu asfaltu - tlakovatelný

Maisonneuve bitumen

 

Návěs s vestavěným čerpadlem

   • izolovaný
   • hydraulický

 

maisonneuve asfalt

 


MGI3OG