Vysoké ocenění firmy MAISONNEUVE

Firma MAISONNEUVE se v květnu 2015 zařadila mezi dodavatele vysoce jakostních výrobků s puncem francouzské originality. Je nositelem označení EPV (Entreprise du Patrimoine Vivant)

Vysoká kvalita produktů francouzských tradičních firem vedla francouzské Ministerstvo hospodářství, průmyslu a zaměstnání  k vytvoření národní značkyEntreprise du Patrimoine Vivant (EPV). Toto označení lze volně přeložit jako „Společnost živoucího dědictví“. Značka je udělována firmám, které využívají jedinečných postupů výroby s použitím vysoce specializovaných řemesel.

Jsme hrdi, že MAISONNEUVE se stala jednou z nich.

Více o značce EPV na www.patrimoine-vivant.com.

NOVINKY

arr3Výstava SOLUTRANS 2019 v LyonuNavštivte stánek BENALU a Maisonneuve na výstavě Solutrans 2019. ... arr3MAISONNEUVE součástí skupiny BENALUFirma MAISONNEUVE se stala součástí skupiny BENALU. Činnnost Maisonneuve pokračuje bez omezení,... arr3Maisonneuve a Michelin V listopadu 2013 uzavřely firmy Maisonneuve a Maisonneuve dohodu o úzké spolupráci.... arr3OTEVŘENÍ NOVÉ VÝROBNÍ HALYV pátek 18. června 2010 byla otevřena nová výrobní hala v areálu firmy Maisonneuve v... arr3NAŠI PARTNEŘIWWW.ROLINA.CZ autobusy NOGE a INDCAR náhradní díly VDL Berkhof náhradní díly pro autobusy a...

KONTAKTY

ROLINA s.r.o.
Hněvkovská 18
148 00 Praha 4
tel: +420 602 654 134
rolina@rolina.cz
info@cisterny-maisonneuve.cz

PIVNÍ SUDY / sudy CASK 9 gallonů

Sudy Cask jsou určeny především pro Velkou Británii. Při vývoji těchto 9 galonových sudů byly zúročeny dlouholeté zkušenosti a znalosti konstruktérů a pracovníků firmy Maisonneuve.

Cask 9 galonů je vylisován z nerezové oceli Aisi 304 a je vysoce odolný, v tradičním designu, s madly pro snadnou manipulaci.

Sudy mohou být v provedení:

  • s označením nebo logem pivovaru v horním lemu
  • číslované
  • s kódem na jehle
  • s barevným rozlišovacím pruhem – různé druhy a odstíny
  • s inkoustovým značením na těle sudu

V omezeném množství nabízíme vyřazené a použité sudy. Pro aktuální nabídku sledujte sekci "Novinky" na úvodní straně nebo "Ojeté a skladové vozy" nebo nás kontaktuje.

gallon

 

 


MTFkYjNh