Vysoké ocenění firmy MAISONNEUVE

Firma MAISONNEUVE se v květnu 2015 zařadila mezi dodavatele vysoce jakostních výrobků s puncem francouzské originality. Je nositelem označení EPV (Entreprise du Patrimoine Vivant)

Vysoká kvalita produktů francouzských tradičních firem vedla francouzské Ministerstvo hospodářství, průmyslu a zaměstnání  k vytvoření národní značkyEntreprise du Patrimoine Vivant (EPV). Toto označení lze volně přeložit jako „Společnost živoucího dědictví“. Značka je udělována firmám, které využívají jedinečných postupů výroby s použitím vysoce specializovaných řemesel.

Jsme hrdi, že MAISONNEUVE se stala jednou z nich.

Více o značce EPV na www.patrimoine-vivant.com.

NOVINKY

arr3Výstava SOLUTRANS 2019 v LyonuNavštivte stánek BENALU a Maisonneuve na výstavě Solutrans 2019. ... arr3MAISONNEUVE součástí skupiny BENALUFirma MAISONNEUVE se stala součástí skupiny BENALU. Činnnost Maisonneuve pokračuje bez omezení,... arr3Maisonneuve a Michelin V listopadu 2013 uzavřely firmy Maisonneuve a Maisonneuve dohodu o úzké spolupráci.... arr3OTEVŘENÍ NOVÉ VÝROBNÍ HALYV pátek 18. června 2010 byla otevřena nová výrobní hala v areálu firmy Maisonneuve v... arr3NAŠI PARTNEŘIWWW.ROLINA.CZ autobusy NOGE a INDCAR náhradní díly VDL Berkhof náhradní díly pro autobusy a...

KONTAKTY

ROLINA s.r.o.
Hněvkovská 18
148 00 Praha 4
tel: +420 602 654 134
rolina@rolina.cz
info@cisterny-maisonneuve.cz

PIVNÍ SUDY / válcové sudy ADR

Produktovou řadu sudů zaměřenou dooposud především pro oblast pivovarnictví rozšiřujeme nyní o homologované válcové sudy pro přepravu nebezpečných látek.

 

Kromě standardní výroby nabízíme provedení dle Vašich specifických požadavků. Sdělte nám Vaši potřebu a my uděláme vše pro to, abychom Vám vyhověli.

 

Základní provedení sudu :    

- výroby z nerezové oceli Aisi 304 nebo 316

- 2 obalové vrstvy svařené procesem TIG

- počáteční síla materiálu : tělo : 1,5 mm, galerie : 1,7 mm (případně 2,0 mm)

- uzavření : 14 TPI, Tri-Sure nebo jiný typ

- homologace B.V.T. – Bureau de Verifications Techniques (Úřad pro technická ověření)

- základní objemy :  20, 30 a 50 litrů

 

Uvedené základní provedení je možné upravit dle Vašich potřeb.


Mzc2YmMyM2