NOVINKY

arr3Pozvánka na výstavu THE COMMERCIAL VEHICLE SHOW 2015Maisonneuve se účastní výstavy The commercial vehicle show 2015 v Birminghamu ve dnech 14. -... arr3Maisonneuve a Michelin V listopadu 2013 uzavřely firmy Maisonneuve a Maisonneuve dohodu o úzké spolupráci.  ... arr3KAROSÁŘSKÉ DÍLY QTCOd 1.1.2012 nabízíme svým základníkům karosářské díly pro tahače - MAN, DAF, VOLVO, MERCEDES, IVECO,... arr3OTEVŘENÍ NOVÉ VÝROBNÍ HALYV pátek 18. června 2010 byla otevřena nová výrobní hala v areálu firmy Maisonneuve v... arr3NAŠI PARTNEŘIWWW.ROLINA.CZ autobusy NOGE a INDCAR náhradní díly VDL Berkhof náhradní díly pro autobusy a...

KONTAKTY

ROLINA s.r.o.
Hněvkovská 18
148 00 Praha 4
tel: +420 602 654 134
rolina@rolina.cz
info@cisterny-maisonneuve.cz

PIVNÍ SUDY

Výroba nerezových sudů využívá nejmodernějších technologických postupů při zapojení vysokého stupně robotizace, programovatelných automatů a speciálních strojů pro úpravu povrchu a provádění pevných svárů.

Výroba všech typů nerezových sudů je řízena výpočetní technikou.

Kvalita výrobků je kontinuálně sledována na vytipovaných strategických úsecích. Specifická kontrolní místa zabezpečují přesnost a spolehlivost výroby a nejvyšší standart kvality výrobků.

V září 2001 otevřel Maisonneuve pobočku v Rusku. Firma MKM se nachází ve městě Miass. Výroba v tomto závodě dodržuje nejvyšší normy kvality platné v EU a používá kvalitní nerezovou ocel odpovídající evropským standardům.

Všechny sudy jsou vyráběny z nerezové oceli Aisi 304 nebo Aisi 316 - podle produktu, který v nich bude skladován. Nominální síla nerezu je 1,5mm, na galerii 1,7mm (standardní provedení) nebo 2mm (stohovatelné provedení).

Více informacích o jednotlivých modelech sudů naleznete v příslušných odkazech:

 

 


OTVkZm