Vysoké ocenění firmy MAISONNEUVE

Firma MAISONNEUVE se v květnu 2015 zařadila mezi dodavatele vysoce jakostních výrobků s puncem francouzské originality. Je nositelem označení EPV (Entreprise du Patrimoine Vivant)

Vysoká kvalita produktů francouzských tradičních firem vedla francouzské Ministerstvo hospodářství, průmyslu a zaměstnání  k vytvoření národní značkyEntreprise du Patrimoine Vivant (EPV). Toto označení lze volně přeložit jako „Společnost živoucího dědictví“. Značka je udělována firmám, které využívají jedinečných postupů výroby s použitím vysoce specializovaných řemesel.

Jsme hrdi, že MAISONNEUVE se stala jednou z nich.

Více o značce EPV na www.patrimoine-vivant.com.

NOVINKY

arr3Výstava SOLUTRANS 2019 v LyonuNavštivte stánek BENALU a Maisonneuve na výstavě Solutrans 2019. ... arr3MAISONNEUVE součástí skupiny BENALUFirma MAISONNEUVE se stala součástí skupiny BENALU. Činnnost Maisonneuve pokračuje bez omezení,... arr3Maisonneuve a Michelin V listopadu 2013 uzavřely firmy Maisonneuve a Maisonneuve dohodu o úzké spolupráci.... arr3OTEVŘENÍ NOVÉ VÝROBNÍ HALYV pátek 18. června 2010 byla otevřena nová výrobní hala v areálu firmy Maisonneuve v... arr3NAŠI PARTNEŘIWWW.ROLINA.CZ autobusy NOGE a INDCAR náhradní díly VDL Berkhof náhradní díly pro autobusy a...

KONTAKTY

ROLINA s.r.o.
Hněvkovská 18
148 00 Praha 4
tel: +420 602 654 134
rolina@rolina.cz
info@cisterny-maisonneuve.cz

JEDNOTKY PRO ÚPRAVU VODY / výroba pitné vody

POTAMAX: Jednotky pro výrobu pitné vody

Pro svou jednoduchou a robustní konstrukcí z nerezové oceli je Potamax předurčen zejména pro použití v těžkých nebo nouzových podmínkách.

Provozování Potamaxu je tak jednoduché, že není třeba žádného odborného personálu. Nemá žádné pohybové mechanické části, není citlivý na špatnou manipulaci. Potřebuje pouze pravidelnou preventivní prohlídku vymývacích filtrů a přípravu činidel pro koagulaci-flokuaci a desinfekci.

pitná voda Maisonneuve   pitná voda Maisonneuve

 

Funkce manuální nebo automatická

Postup úpravy:

  • chlorace
  • koagulace-flokuace
  • odkalování
  • písková filtrace
  • desinfekce

Kapacita od 1 do 50m3/h.

pitná maisonneuve

 


YWM1Nj